Utorok, 29 November 2022

 

Slovenské bezpečnostné dvere PROFIL v Trnave za najlepšie ceny !

Slovenské bezpečnostné dvere so zárubňou už za 1065,- Eur/komplet set.
 Do pôvodnej zárubne už za 765,- Eur/komplet set.


Naša firma vlastní licenciu od policajného zboru v Trnave.

Slovenské bezpečnostné dvere PROFIL sa vyrábajú v Nových Zámkoch. Všetky typy dverí PROFIL prešli skúšobňou a majú patričné certifikáty o protipožiarnej odolnosti či bezpečnostnej triede dverí.

Všetky typy dverí majú železnú mrežu, vnútro dverí tvorí protipožiarna a protihluková izolácia. Po oboch stranách dverí je oceľová platňa, na ktorej je natiahnutý laminátový povrch.

Nakoľko sme si istí kvalitou týchto bezpečnostných  dverí, na všetky dvere poskytujeme 7 ročnú záruku na uzamykací mechanizmus. Všetky dvere majú protihlukovú odolnosť 36 dB.

Pri objednávke bezpečnostých dverí si môžete vybrať zo širokej ponuky povrchov dverí. Konštrukcia bezpečnostných dverí umožňuje aj montáž do pôvodnej zárubne, podmienkou je, aby pôvodná zárubňa bola zaliata betónom a aby bola osadená rovno. Samozrejmosťou je možnosť objednania dverí aj s novou bezpečnostnou zárubňou.

Bezpečnostná zárubňa je privarená o železné kotvy a vyliata betónom. Následne sa robia vysprávky. 

Komplet set obsahuje: bezpečnostné dvere so zárubňou a prahom, bezpečnostné kovanie (madlo+kľučka), bezpečnostná vložka proti odvŕtaniu, panoramatický priezor, demontáž pôvodnej zárubne, montáž nových dverí a zárubne, vysprávky, odvoz starých dverí.

Možné príplatky: vložka proti zabuchnutiu 25,- Eur, za rozmer dverí "90" je 80,- Eur.

Dodanie dverí od zamerania je 6 - 8 týždňov.BEZPEČNOSTNÉ KOVANIE RICHTER MADLO+KĽUČKA (STRIEBORNÉ, ŠEDÉ A BRONZOVÉ), VLOŽKA EUROSECURE/3.BEZPEČNOSTNÁ TRIEDA.

 MiPo Trnava: Slovenské bezpečnostné dvere PROFIL.